Zamówienia hurtowe

Oferta dla hurtowników i dystrybutorów

Nasz sklep TureckieSmaki.pl prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową. Jesteśmy jednym z wiodących dostawców oryginalnych tureckich produktów w Polsce. Nasze doświadczenie, znajomość branży i rozległa wiedza przekładają się na wysoki komfort współpracy, korzystne warunki zakupu i ceny produktów.

Dlaczego warto z nami współpracować

Świeże produkty w dobrych cenach

Na bieżąco importujemy najwyższej jakości tureckie produkty i stale poszerzamy naszą ofertę. Wszystkie towary posiadamy w naszym magazynie i są gotowe do wysyłki już w dniu złożenia zamówienia. Dzięki temu zapewniamy naszym kontrahentom natychmiastowy dostęp do wysokiej jakości produktów.

Wsparcie na każdym etapie współpracy

Nasi klienci mogą liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie współpracy. Ponadto, oprócz standardowych zamówień realizujemy także zamówienia specjalne i kompleksowo zajmujemy się importem tureckich towarów trudno dostępnych w Polsce.

Jak złożyć zamówienie hurtowe

Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48600612070 lub wyślij zapytanie na adres email kontakt@tureckiesmaki.pl. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h i przedstawi szczegółowe warunki współpracy.